Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sanslısın.com Paramı Ödemiyor

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu foruma bu sitenin burada desteği olduğu için üye oldum normalde başka bir forumda takılıyordum , burayıda öğrendiğim iyi oldu. Sanslısın.com sitesinden bir süredir oynuyorum ve bazı zamanlar günlük 500-1000 TL yatırımlarımda oldu ve hep kaybettim . Dün ilk kez biraz kazanç sağladım ve bakiyem 11.000 TL oldu . 5 bin TL çekim talebi verdim ama haftasonu yoğunluğu var işlem sırası diyerek beni oyaladılar ve bugün sabah baktımki hesabımı hiçvir açıklama yapmadan kapatmışlar. Canlı destepe bağlandık belge falan dedi onuda gönderdim ama hala üstü kapalı cevaplar veriyorlar . Forumun yardım etmesini rica ediyorum . Tşkrler.

9165C80D-2F74-4780-9D6F-C86F9E167E08.jpeg

Geçmiş olsun umarım çözülür sponsorsa adminler değerlendirir diye düşünüyorum

Sağolun tşkrler . Henüz adminlerden herhangi bir cevap gelmedi bana ama umarım yardımcı olurlar

La olum bu sıte bırak 10 bini 50tl bile ödemez o derece dolandırıcı bunlar.

İlk 10 da olması gereken bir sürü site var nasıl böyle kanıyoruz hayret

Sefirbet de beni dolandırmıştı bn nasıl oldusa para attm ve banlandım hikaye bitti sponsor olduğu forum bile yok ortada